Spółka Kampol realizuje wizję logistyki magazynowej, która jest zrównoważona, bezpieczna oraz różnorodna. Wykorzystując swoją specjalistyczną wiedzę z zakresu produkcji może oferować swoim klientom wszechstronne rozwiązania, produkty oraz usługi w jednym miejscu.

Przejdź do strony

Sklep Internetowy Kampol to automatyczna platforma sprzedażowa dedykowana dla większych i mniejszych podmiotów, które oczekują szybkiej dostawy produktów z branży logistyki magazynowej

Przejdź do strony

WMS jest innowacyjnym systemem do obsługi poolu paletowego będącego własnością klienta. Daje on pełny zakres obsługi w zakresie gospodarki paletowej, począwszy od klasyfikacji po ich naprawę, kończąc na realizacji zwrotów do ich docelowych dostawców.

Przejdź do strony

Celem recyklingu jest ograniczenie zużycia surowców naturalnych oraz zmniejszenie ilości odpadów. Kampol posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, które normuje Rozporządzenie Ministra Środowiska z 27 września 2001 roku w sprawie katalogu odpadów.

Firma Kampol produkuje ponad 50 rodzajów szpul oraz skrzyń drewnianych używając do tego zaawansowanego sprzętu, jakimi są precyzyjne obrabiarki CNC, wykrawarki, maszyny do grawerowania laserowego oraz optymalizerek do drewna.

Polbois by Kampol stanowi wyodrębnioną i samodzielną organizacyjnie część Spółki Kampol Logistyka we Francji. Specjalizuje się przede wszystkim w produktach drewnianych dedykowanych dla branży budowlanej oraz sektora z branży spożywczej.

Przejdź do strony
Historia

Poznaj naszą historię

W naszej firmie dążymy do ciągłego innowacyjnego rozwoju i marzymy o zdrowszej przyszłości dla ludzi i naszej planety.

Kliknij w datę na osi czasu

2008

2008

Założenie Kampol przez Grzegorza Króla oraz Kamila Chudzińskiego.

Uruchomienie własnego tartaku i linii do przetarcia drewna. Pierwsza rejestracja w systemie Lasów Państwowych.

2011

2011

Przekształcenie formy organizacyjno - prawnej przedsiębiorstwa na Spółkę Kapitałową – przeniesienie firmy do nowej siedziby w Środzie Śląskiej.

Uzyskanie pozwolenia na przetwarzanie odpadów oraz ich transport.

2016

2016

Przeniesienie siedziby firmy ze Środy Śląskiej do Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej w Źródłach. Rozpoczęcie budowy biura i nowoczesnej hali produkcyjnej.

Rozpoczęcie współpracy z firmami zewnętrznymi na zasadach magazynów konsygnacyjnych.

2018

2018

Inwestycja w nowoczesne rozwiązania produkcyjne – automatyzacja procesu produkcji palet

Uruchomienie sklepu internetowego.

2019

2019

Utworzenie firmy córki Polbois by Kampol we Francji, uzyskanie certyfikatu IPPC, pierwszy diament Forbes’a.

2020

2020

Otrzymanie licencji EPAL, rozszerzenie działalności o system WMS, stworzenie konfiguratora palet oraz jego zastosowanie dla klientów indywidualnych.

2022

2022

Odkupienie 50% udziałów spółki przez małżonków Ewę i Kamila Chudzińskich, którzy zostają właścicielami GRUPY KAMPOL, przyznanie Deklaracji Zgodności dla produktów KAMPOL przez Łódzki Instytut Technologii.

2023

2023

Rozpoczęcie wdrożenia zintegrowanego system zarządzania jakością i środowiskowego zgodnego z wymaganiami norm ISO 9001 i ISO 14001, co zostało potwierdzone certyfikatem.

Otwarcie Fundacji Drzewko Szczęścia. Srebrny medal EcoVadis.